SPRZEDAŻ ZBIORNIKÓW DO MAGAZYNOWANIA GAZU PŁYNNEGO

Oferujemy sprzedaż, dzierżawę oraz kompleksową usługę montażu zbiorników do magazynowania gazu płynnego.

Współpracujemy z największym producentem zbiorników – firmą CHEMET z Tarnowskich Gór.

Zbiorniki na gaz wykorzystywane są przy budowaniu instalacji grzewczych do budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, ogrzewania budynków biurowych oraz hal magazynowych. Zbiorniki zasilają instalacje grzewcze większości ferm drobiu w Polsce, zakładów produkcyjnych – wszędzie tam, gdzie najważniejsza jest ekonomia i wygoda obsługi!

Oferujemy kompleksowy zakres usług: projektowanie i wykonanie instalacji zbiornikowej, odpalenie kotłowni oraz dostawy gazu. Standardowe pojemności zbiorników to, zależnie od zapotrzebowania mocy, 2700l, 4850l i 6400l oraz 9200l. Oferujemy zbiorniki naziemne i podziemne, z dokumentami niezbędnymi do zgłoszenia do Urzędu Dozoru Technicznego.

DZIERŻAWA ZBIORNIKÓW:

Proponujemy najkorzystniejszą formę dzierżawy na rynku gazu płynnego!

Niskie nakłady, najniższa cena gazu na rynku – przez cały okres trwania umowy regulowana wg. cen rynkowych – to naprawdę najbardziej korzystna, najtańsza propozycja dzierżawy na rynku!

Zapraszamy do działu Kontakt – zadzwoń i umów się z naszym Przedstawicielem, poznaj warunki naszej dzierżawy!

Dostosowujemy każdą ofertę indywidualnie do potrzeb Klienta. 

SPRZEDAŻ ZBIORNIKÓW:

Sprawdź nasze ceny – w ciągłej sprzedaży posiadamy nowe zbiorniki każdej pojemności. 

Dobierzemy pojemność zbiornika odpowiednią do potrzeb Waszej instalacji, zapewnimy projekt oraz wykonanie instalacji. Przygotujemy niezbędną dokumentację oraz zatankujemy zbiorniki gazem.

Zapewniamy transport zbiorników.

Oferujemy zbiorniki czołowego producenta w Europie – firmy Chemet S.A. z Tarnowskich Gór. W ciągłej sprzedaży posiadamy zbiorniki o pojemności 2700 l, 4850 l i 6400 l . Realizujemy również zamówienia specjalne na większe gabaryty. Oczywiście wszystkie zbiorniki posiadają niezbędną dokumentację dozorową i są gotowe do instalacji i zgłoszenia do Urzędu Dozoru Technicznego.
Stała współpraca z Chemet S.A. pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny – sprawdź!
CHEMET